Jak wybrać idealne stoliki kawowe?

Trudno sobie wyobrazić wylegiwanie się w salonie bez kącika lub sofy, na której można wygodnie usiąść. Do pełnego szczęścia brakuje tylko małej przekąski i gorącego napoju – przyda się więc stolik kawowy. Mimo niewielkich rozmiarów zajmuje centralne miejsce w każdym salonie, dlatego jego styl i kształt w dużej mierze określają charakter całej przestrzeni.

Ergonomia ma znaczenie

Aby stoliki kawowe drewniane były przyjemne i wygodne w użytkowaniu, powinny być ergonomiczne. Wielkość stolika kawowego ma bezpośredni wpływ na jego funkcję. Wybierając stół swoich marzeń, pamiętaj, że powinien on mieć odpowiedni rozmiar do Twoich potrzeb. Te mniejsze będą wybierane przez osoby samotne lub pary, natomiast duża rodzina z pewnością będzie wymagała innych rozmiarów. Rozmiar stołu powinien pasować również do wymiarów pokoju i pozostałych mebli. Zanim się zdecydujesz zakup sprawdź na sfmeble.pl. Długość stolika kawowego nie powinna przekraczać ⅔ długości sofy. Warto odsunąć od niego stolik o około 45-50 cm. Wysokość stołu powinna wynosić od 40 do 55 cm. Przy zakupie warto dokładnie przyjrzeć się stabilności konstrukcji oraz jakości wykonania.

stoliki kawowe drewniane

Jak wybrać uniwersalne stoliki kawowe?

Jeśli planujesz w najbliższym czasie remont lub zmianę aranżacji, nie musisz odkładać zakupu! Zastanów się czy stoliki kawowe drewniane z delikatnymi nóżkami, nie będą dobrym rozwiązaniem. Taki stolik kawowy nie zaburza aranżacji ani nie wpływa na poczucie przestrzeni – co jest szczególnie ważne w małym pomieszczeniu. Przetrwa również wszelkie zmiany wystroju wnętrz, zawsze dostosowując się do nowego charakteru. Czy lubisz dekorować swój pokój zabawnymi akcesoriami, które wyrażają Twój oryginalny styl? Przyjrzyj się designerskim modelom stolików kawowych, które wyróżniają się takimi cechami, jak asymetryczny kształt blatu. W naszej ofercie znajdziesz również klasyczne warianty, które podkreślą wysublimowany, wystrój eleganckiego salonu. Wybór stolika kawowego nie jest łatwą decyzją. Mając na uwadze ergonomię, zakup wymarzonego biurka będzie znacznie łatwiejszy, a produkt spełni nasze oczekiwania.

Comments are closed.